Top10

Gizelle Kitshoff het die laptop ontvang vir gebruik in haar Graad 12 jaar. Die laptop is geskenk deur Cobus Koch van PC Tech. Dit is vir die top akademiese presteerder aan die einde van Graad 11

 

 


AKADEMIESE TOP VYF PER KLAS
JUNIE 2018

 

GRAAD 8D

1 Keira Strydom
2 Lerandi Jansen
3 Hananja Theunissen
4 Ashlyn Joubert
5 Shalom Frans

GRAAD 8H

1 Nienke Smit
2 Kaylan Röntgen
3 Abbi van der Westhuizen
4 Magda du Preez
5 Annika Visser

GRAAD 8U

1 Darius Jansen van Rensburg
2 Juan Bester
3 Hanmaré Nieuwoudt
4 Leigchen Adams
4 Donnaé Beukes
5 Leorico van Wyk

GRAAD 9D

1 Simone Louw
2 Derick Bester
3 Jahn Klaase
4 Chané van Niekerk
5 Dian Wiid

GRAAD 9H

1 Jana de Waal
2 Fränzel Basson
3 Amaï Bester
4 Christiaan Bester
5 Christiaan van der Westhuizen

GRAAD 9U

1 Sinead Senekal
2 Bianca Viviers
3 CJ Frans
4 Nadia Duvenhage
5 Nicolene Koopman

GRAAD 10A

1 Danielle Kitshoff
2 Merisa Van der Merwe
3 Heinrich Dippenaar
4 Déan van Dyk
5 Su-Mari Tolmay

GRAAD 10B

1 Annoushka Truter
2 Pierre Van Heerden
3 Eunice Cronjé
3 Renica Smit
4 Judy-Ann Stevenson
5 Ané de Waal

GRAAD 10C

1 Belchadré du Toit
2 Anneke Steyn
3 Nevada Nel
4 Monique Frans
5 Dirk Bester

GRAAD 11A

1 Louwrens Smit
2 Johan van der Westhuizen
3 Cidney de Wet
4 Tiani Genade
5 Hendrik Smit

GRAAD 11B

1 Judy Swarts
2 Luzhe Puren
3 Enrique Marais
4 Esra Pietersen
5 Anika Bester
5 Ruben Duvenhage

GRAAD 12A

1 Gizelle Kitshoff
2 Carla Bester
3 Francis van Heerden
4 Alita de Waal
5 Francesca Fourie

GRAAD 12B

1 Nicol Hanekom
2 Magdel Coetzee
3 Suzanne Kotzé
4 TJ Liebenberg
5 Marina Hanekom


HDU TOPTIEN JUNIE 2018

 

GRAAD 8

1 Nienke Smit
2 Kaylan Röntgen
3 Abbi van der Westhuizen
4 Magda du Preez
5 Annika Visser
6 Haile-Selassie Fick-Fumian
7 Nikita Pheiffer
8 Britney Prins
9 Nina Louw
10 Keira Strydom

 

GRAAD 9

1 Jana de Waal
2 Fränzel Basson
3 Amaï Bester
4 Christiaan Bester
5 Christiaan van der Westhuizen
6 Bianca Engelbrecht
7 Marné Bester
8 Francois Malan
9 Jocelyn Ontong
10 Jacqlyn Jones

GRAAD 10

1 Danielle Kitshoff
2 Belchadré du Toit
3 Merisa van der Merwe
4 Annoushka Truter
5 Anneke Steyn
6 Nevada Nel
7 Pierre van Heerden
8 Heinrich Dippenaar
9 Déan van Dyk
10 Monique Frans

GRAAD 11

1 Louwrens Smit
2 Johan van der Westhuizen
3 Cidney de Wet
4 Tiani Genade
5 Hendrik Smit
6 Gerhard Bester
7 Judy Swarts
8 Sandri Steyn
9 Luzhe Puren
10 Enrique Marais
10 Houston Pharaoh

GRAAD 12

1 Gizelle Kitshoff
2 Carla Bester
3 Nicol Hanekom
4 Magdel Coetzee
5 Suzanne Kotzé
6 TJ Liebenberg
7 Francis van Heerden
8 Alita de Waal
9 Francesca Fourie
10 Anlea Carstens
10 Marina Hanekom

Breadcrumbs