header.jpg

Top10

Daniëlle Kitshoff het die laptop ontvang vir gebruik in haar Graad 12 jaar (2020). Die laptop is geskenk deur Cobus Koch van PC Tech. Dit is vir die top akademiese presteerder aan die einde van Graad 11

 

AKADEMIESE TOP VYF PER KLAS
SEPTEMBER 2019

 

GRAAD 8D

  1. JACO SWANEPOEL
  2. JAYDEN APPOLLIS
  3. SKYE GELDERBLOM
  4. CIARA PACKER
  5. JAYLEY BASSON

GRAAD 8H

  1. ALICA BESTER
  2. ZIA VAN DYK
  3. JUAN KITSHOFF
  4. GIEPIE BASSON
  5. WALTER BESTER

GRAAD 8U

  1. MEGAN PLOWMAN
  2. MARZAAN MOUTON
  3. HERMANN HARTUNG
  4. JUAN VAN DER MERWE
  5. IMRAN WILSON

GRAAD 9D

  1. CHELSé SCHREUDER
  2. ASHLYN JOUBERT
  3. FRANCI VAN EEDEN
  4. MARCHA-NAY DE KLERK

GRAAD 9H

  1. NIENKE SMIT
  2. MAGDA DU PREEZ
  3. ABBI VAN DER WESTHUIZEN
  4. ANNIKA VISSER
  5. HAILE-SELASSIE FICK-FUMIAN

GRAAD 9U

  1. DEAGON PIETERS
  2. AUDREY ENGELBRECHT
  3. SHALOM FRANS
  4. DEIDRé OTTO
  5. ANJA STEENKAMP

GRAAD 10A

  1. JANA DE WAAL
  2. AMAÏ BESTER
  3. FRANCOIS MALAN
  4. BIANCA ENGELBRECHT
  5. MENDALL MARAIS

GRAAD 10B

  1. CHRISTIAAN BESTER
  2. MARNÉ BESTER
  3. STEPHAN LIEBENBERG
  4. ROCHELLE NAUDÉ
  5. CJ FRANS

GRAAD 10C

  1. CHRIS VAN DER WESTHUIZEN
  2. MARLI DU PREEZ
  3. JOCELYN ONTONG
  4. DUNCAN BARNARD
  5. DERICK BESTER

GRAAD 11A

  1. DANIELLE KITSHOFF
  2. MERISA VAN DER MERWE
  3. DéAN VAN DYK
  4. HEINRICH DIPPENAAR
  5. WIEHAN LOUW

GRAAD 11B

  1. ANNOUSHKA TRUTER
  2. Ané DE WAAL
  3. PIERRE VAN HEERDEN
  4. RENICA SMIT
  5. EUNICE CRONJé

GRAAD 11C

  1. BELCHADRé DU TOIT
  2. ANNEKE STEYN
  3. NEVADA NEL
  4. DIRK BESTER
  5. SIMONé BLAAUW

GRAAD 12A

  1. LOUWRENS SMIT
  2. JUDY SWARTS
  3. TIANI GENADE
  4. GERHARD BESTER
  5. KAYLEE ARENDSE

GRAAD 12B

  1. JOHAN VAN DER WESTHUIZEN
  2. CHARLTON ANDREW
  3. HENDRIK SMIT
  4. ENRIQUE MARAIS
  5. MAARTEN SLABBER

 

HDU TOPTIEN SEPTEMBER 2019

 

GRAAD 8

  1. ALICA BESTER
  2. ZIA VAN DYK
  3. JUAN KITSHOFF
  4. GIEPIE BASSON
  5. WALTER BESTER
  6. LIZE BESTER
  7. STEPHAN MEINTJES
  8. DIRK DU TOIT
  9. DIVAN BRINK
  10. JANKA BRöNN

GRAAD 9

  1. NIENKE SMIT
  2. MAGDA DU PREEZ
  3. ABBI VAN DER WESTHUIZEN
  4. ANNIKA VISSER
  5. HAILE-SELASSIE FICK-FUMIAN
  6. LERANDI JANSEN
  7. BRITNEY PRINS
  8. NINA LOUW
  9. SHAVANTé HARTNICK
  10. JUNITTE NOORDEMAN

GRAAD 10

  1. JANA DE WAAL
  2. CHRISTIAAN BESTER
  3. CHRISTIAAN VAN DER WESTHUIZEN
  4. AMAÏ BESTER
  5. FRANCOIS MALAN
  6. BIANCA ENGELBRECHT
  7. MARNÉ BESTER
  8. MENDALL MARAIS
  9. MIENKE BURGER
  10. STEPHAN LIEBENBERG

GRAAD 11

  1. DANIELLE KITSHOFF
  2. BELCHADRé DU TOIT
  3. MERISA VAN DER MERWE
  4. ANNOUSHKA TRUTER
  5. DéAN VAN DYK
  6. ANé DE WAAL
  7. PIERRE VAN HEERDEN
  8. RENICA SMIT
  9. ANNEKE STEYN
  10. NAVADA NEL

GRAAD 12

  1. LOUWRENS SMIT
  2. JUDY SWARTS
  3. JOHAN VAN DER WESTHUIZEN
  4. CHARLTON ANDREW
  5. TIANI GENADE
  6. HENDRIK SMIT
  7. GERHARD BESTER
  8. KAYLEE ARENDSE
  9. DANIKA ODENDAAL
  10. SANDRI STEYN