header.jpg

Top10

Daniëlle Kitshoff het die laptop ontvang vir gebruik in haar Graad 12 jaar (2020). Die laptop is geskenk deur Cobus Koch van PC Tech. Dit is vir die top akademiese presteerder aan die einde van Graad 11

 

AKADEMIESE TOP VYF PER KLAS
NOVEMBER 2019

 

GRAAD 8D

  1. JACO SWANEPOEL
  2. SKYE GELDERBLOM
  3. JAYDEN APPOLLIS
  4. JAYLEY BASSON
  5. JOËL CLOETE

GRAAD 8H

  1. ZIA VAN DYK
  2. ALICA BESTER
  3. JUAN KITSHOFF
  4. GIEPIE BASSON
  5. WALTER BESTER

GRAAD 8U

  1. MEGAN PLOWMAN
  2. JUAN VAN DER MERWE
  3. HERMANN HARTUNG
  4. MARZAAN MOUTON
  5. JUANDRE DAMONSE

GRAAD 9D

  1. CHELSé SCHREUDER
  2. ASHLYN JOUBERT
  3. FRANCI VAN EEDEN
  4. KEEWAN TITUS
  5. MARCHA-NAY DE KLERK

GRAAD 9H

  1. NIENKE SMIT
  2. MAGDA DU PREEZ
  3. ABBI VAN DER WESTHUIZEN
  4. ANNIKA VISSER
  5. NINA LOUW

GRAAD 9U

  1. SHALOM FRANS
  2. DEAGON PIETERS
  3. AUDREY ENGELBRECHT
  4. ANJA STEENKAMP
  5. SEYMOUR LAWRENCE

GRAAD 10A

  1. JANA DE WAAL
  2. AMAÏ BESTER
  3. FRANCOIS MALAN
  4. MIENKE BURGER
  5. BIANCA ENGELBRECHT

GRAAD 10B

  1. CHRISTIAAN BESTER
  2. MARNÉ BESTER
  3. ROCHELLE NAUDÉ
  4. STEPHAN LIEBENBERG
  5. CJ FRANS

GRAAD 10C

  1. CHRIS VAN DER WESTHUIZEN
  2. DUNCAN BARNARD
  3. JOCELYN ONTONG
  4. MARLI DU PREEZ
  5. DERICK BESTER

GRAAD 11A

  1. DANIELLE KITSHOFF
  2. MERISA VAN DER MERWE
  3. DéAN VAN DYK
  4. HEINRICH DIPPENAAR
  5. NINA HANEKOM

GRAAD 11B

  1. ANNOUSHKA TRUTER
  2. PIERRE VAN HEERDEN
  3. Ané DE WAAL
    RENICA SMIT
  4. EUNICE CRONJé
  5. CHRISNA VERMAAK

GRAAD 11C

  1. BELCHADRé DU TOIT
  2. NEVADA NEL
  3. DIRK BESTER
  4. ANNEKE STEYN
  5. MONIQUES FRANS

GRAAD 12A

GRAAD 12B

 

HDU TOPTIEN NOVEMBER 2019

 

GRAAD 8

  1. ZIA VAN DYK
  2. ALICA BESTER
  3. JUAN KITSHOFF
  4. GIEPIE BASSON
  5. WALTER BESTER
  6. STEPHAN MEINTJES
  7. DIVAN BRINK
  8. LIZE BESTER
  9. DIRK DU TOIT
  10. ANKA CROUS

GRAAD 9

  1. NIENKE SMIT
  2. MAGDA DU PREEZ
  3. ABBI VAN DER WESTHUIZEN
  4. ANNIKA VISSER
  5. NINA LOUW
  6. HAILE-SELASSIE FICK-FUMIAN
  7. BRITNEY PRINS
  8. CHRISTIAAN EKSTEEN
    LERANDI JANSEN
  9. SHAVANTé HARTNICK
  10. HANANJA THEUNISSEN

GRAAD 10

  1. JANA DE WAAL
  2. CHRISTIAAN BESTER
  3. AMAÏ BESTER
  4. CHRISTIAAN VAN DER WESTHUIZEN
  5. FRANCOIS MALAN
  6. MIENKE BURGER
  7. BIANCA ENGELBRECHT
  8. MARNÉ BESTER
  9. MENDALL MARAIS
  10. LI PAULSEN

GRAAD 11

  1. DANIELLE KITSHOFF
  2. BELCHADRé DU TOIT
  3. MERISA VAN DER MERWE
  4. ANNOUSHKA TRUTER
  5. PIERRE VAN HEERDEN
  6. ANé DE WAAL
    RENICA SMIT
  7. NAVADA NEL
  8. DËAN VAN DYK
  9. DIRK BESTER
  10. ANNEKE STEYN

GRAAD 12