Netbal

 

INTERSKOLE VS JAN VAN RIEBEECK

O/14B wen 15 – 4
O/14A verloor 15-17
O/16D verloor 7 – 8
O/16C wen 18 – 13
O/16B wen 20 – 10
O/16A verloor 24 – 17
O/19B wen 30 – 14
O/19A verloor 21 – 27

 

VS HS VREDENDAL
O/14B verloor 13 – 12
O/14A verloor 34 – 13

O/16E wen 14 – 4
O/16D verloor 12 – 9
O/16C verloor 14 – 13
O/16B wen 26 – 17
O/16A gelykop 22 – 22

O/19E wen 15 – 7
O/19D verloor 15 – 8
O/19C wen 19 – 9
O/19B verloor 23 – 24
O/19A verloor 38 – 26

 

VS HTS DROSTDY
O/14B verloor 28 – 11
O/14A verloor 29 – 11
O/16B wen 39 – 4
O/16A gelykop 19 – 19
O/19B wen 11 – 10


VS HS PIKETBERG
O/14B wen 16 – 14

O/19D wen 14 – 8
O/14A wen 10 – 7

O/19C wen 11 – 10
O/16D verloor 19 – 8

O/19B wen 21 – 15
O/16C wen 19 – 16

O/19A verloor 27 – 15
O/16B wen 27 – 12
O/16A wen 13 – 7

 

VS HS PORTERVILLE
O/14B wen 17 – 9

O/19D wen 15 – 6
O/14A verloor 18 – 7

O/19C wen 17 – 14
O/19B wen 16 – 6
O/16D verloor 10 – 6

O/19A verloor 29 – 23
O/16C wen 24 – 18
O/16B wen 37 – 10
O/16A wen 22 – 12

 

VS HS BONNIEVALE

O/14A wen 30 – 6
O/16B wen 25 – 6
O/16A wen 30 – 8
O/19C wen 22 – 6
O/19B wen 24 – 14
O/19A wen 25 – 15

 

VS WESBANK SEKONDÊR
O/14B wen 15-7
O/16B wen 19-4
O/19B wen 23-4


VS HOËRSKOOL OVERBERG
O/14B wen 11 – 10
O/16B wen 25 – 9
O/16C wen 16 – 13
O/19B wen 20 – 19


VS HOËRSKOOL BREDASDORP
O/14B wen 13 – 8

O/14A verloor 21 – 6

O/16D wen 11 – 4
O/16C verloor 18 – 14
O/16B verloor 14 – 13
O/16A wen 25 – 7

O/19D wen 26 – 3
O/19C wen 21 – 7
O/19B verloor 17 – 15
O/19A verloor 30 – 18


VS GIRLS HIGH

O/19A verloor 35 – 13
O/19B verloor 31 – 24
O/19C verloor 21 – 14
O/19D verloor 22 – 10
O/19E verloor 17 – 10
O/16A verloor 22 – 12
O/16B verloor 13 – 19
O/16C verloor 15 – 14
O/16D wen 9 – 2
O/16E wen 9 – 6
O/14A verloor 28 – 5
O/14B verloor 43 – 3


VS AUGSBURG LANDBOUGIMNASIUM

O/14B wen 12 – 11
O/14A verloor 10 – 24
O/16E wen 14 – 2
O/16D wen 12 – 3
O/16C wen 13 – 9
O/16B verloor 15 – 17
O/16A verloor 11 – 18
O/19E wen 9 – 4
O/19D wen 12 – 11
O/19C verloor 14 – 16
O/19B wen 22 – 21
O/19A verloor 17 – 18

 

VS HS HOPEFIELD
O/14B verloor 14 – 15
O/14A wen 27 – 6
O/16D wen 29 – 3
O/16C wen 20 – 11
O/16B wen 26 – 13
O/16A wen 24 – 7
O/19E wen 5 – 3
O/19D wen 12 – 7
O/19C wen 17 – 6
O/19B wen 22 – 8
O/19A wen 32 – 11

 

VS LUTZVILLE
O/16A wen 33 – 14
O/19A verloor 39 – 22


 

BELLVILLE SPORTDAG

 

0/14
Wen vs Hoërskool Strand 8 – 4
Wen vs Hoërskool Fairmont 8 – 1
Wen vs Hoërskool Punt 10 – 6
Verloor vs Hoërskool Durbanville 17 – 7
Verloor vs Hoërskool Piketberg 6 – 5

 

0/16
Verloor vs Hoërskool Bellville 15 – 5
Wen vs Hoërskool Swellendam 7 – 6
Wen vs Hoërskool Piketberg 12 – 5
Speel gelykop vs Hoërskool De Kuilen 6 – 6
Wen vs Hoërskool Strand 6 – 2

 

0/19
Verloor vs Hoërskool Durbanville 10 – 6
Verloor vs Hoërskool La Rochelle 15 – 5
Verloor vs Hoërskool Montana 8 – 7
Wen vs Hoërskool Piketberg 12 – 8
Verloor vs Hoërskool De Kuilen 10 – 3



BRACKENFELL SPORTDAG

14B

verloor vs HS Outenique 4-15
gelykop vs HS Robertson 6-6
verloor vs Bloemhof 3-30

15A

gelykop vs fairmont 15-15
wen HS Labori 32-6
wen HS Brackenfell 14-12

16A

wen Fairmont 16-9
wen HS Brackenfell 14-5
wen HS Martin Oosthuizen 14-7
wen HTS Drostdy 10-2

17A

verloor HS Outeniqua 8-10
wen Fairmont 27-7
wen HS Eben Donges 20-2
verloor Bloemhof 4-15

19A 

verloor HS Brackenfell 3-10
wen HS Labori 16-6
wen HS Brackenfell 19B 27-4 


VS HS NAMAKWALAND

14B verloor 7-5

14A wen 12-8

15A wen 12-8

15B wen 19-1

 

GEORGE NETBALTOER

O/19A
Verloor vs HS Hoopstad 22 – 19
Verloor vs HS Bredasdorp 27 – 23
Wen vs Sport Academy George 31 – 15
Wen vs HS Pionier 26 – 22
Wen vs HS Brits 26 – 21
O/16A
Verloor vs HS Bellville 26 – 16
Wen vs HS Hopetown 29 – 19
Wen vs Kings College 26 – 8
Wen vs Sport Acadamy George 54 – 8
Verloor die finaal teen HS Bellville en eindig tweede in die
O/16-afdeling.



Breadcrumbs